Hakkımızda

Firmamız 1973 yılında Ahmet ŞAHİN tarafından çam kereste biçimi ve satışı üzerine TOKAT Hızarhaneler Caddesi'nde kurulmuştur. 1979 yılında Tokat Küçük Sanayi Sitesinde 1200 metrekarelik atölyesine taşınmıştır. Bu alan şuan 5400 metrekare satış mağazası olarak kullanılmaktadır.

Ocak 1998 Tarihinden itibaren TOKAT ŞAHİNLER KERESTECİLİK NAKLİYAT - İNŞ. TURİZM - OTELCİLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız 2006 yılı itibari ile Tokat organize sanayi bölgesinde 4500 metrekare alan üzerine 2000 metrekaresi kapalı alan olan yeni bir tesis kurmuştur. Bu tesis son teknoloji ile üretilmiş olan makine ve teçhizatla donatılmıştır.

Bu tesisimizde günlük 75 metreküp çam kereste biçimi yapılmaktadır, ayrıca yine bu tesisimizde panel kapı imalatı, pencere, ahşap kapı, alın tahtası, pervaz, süpürgelik, zemin, kaplama tahtaları, lambri, petek çıtaları, küpeşte, inşaatlık kereste itina ile hazırlanmaktadır.

Büyüklerimizden devraldığımız bu mesleği bizden sonraki nesillere daha gelişmiş bir şekilde devretmek en büyük sorumluluğumuzdur. Siz değerli dostlarımıza hizmet vermekten onur duyarız.